Služby

Služby LED-Systémy.cz: Komplexní řešení osvětlení na míru

Na našem webu vám kromě kvalitních komponentů a osvětlení nabízíme také širokou škálu doplňkových služeb. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám usnadnily realizaci vašich projektů a zajistily optimální výsledek. Možnosti jsou neomezené a my jsme připraveni vám pomoci s každým krokem vašeho projektu.

 GIZA-LL_KWADRAT_01_1 app_7_led-lista-45-16 1701975950945 BOX-M_ujecie_01

Řezání ALU profilů a difuzorů na míru

Nabízíme profesionální řezání hliníkových profilů a difuzorů na přesné délky podle vašich požadavků. Díky naší precizní technologii zajistíme, že všechny díly budou dokonale pasovat do vašeho projektu.

Pájení a spojování LED pásků

Naši zkušení technici provádějí kvalitní pájení a spojování LED pásků, což zajišťuje spolehlivé a trvanlivé spoje. Tímto způsobem můžeme vytvářet i složitější osvětlovací systémy bez kompromisů na výkonu a estetice.

Ohýbání

Specializujeme se na ohýbání LED profilů podle přesných specifikací, každý profil má své vlastnosti a je u něj uvedena možnost ohýbání a maximální míra poloměru ohybu. Což umožňuje vytvářet unikátní a flexibilní osvětlovací řešení. Ohýbání provádíme s maximální péčí.

Lakování

Pro dokonalý vzhled a ochranu nabízíme služby lakování hliníkových profilů v různých barevných provedeních (barvách RAL). Lakování zvyšuje odolnost proti povětrnostním vlivům a dodává projektům nevšední a profesionální vzhled.

Kompletace

Poskytujeme kompletní sestavení všech komponent, včetně instalace LED pásků do profilů a jejich připojení k napájecím zdrojům, kontrolerům a jiným. Naše kompletace zajišťuje, že všechny komponenty budou správně fungovat, celý systém bude připraven k okamžitému použití, stejně tak jsme schopni garantovat prodlouženou záruku.

Návrhy osvětlení

Naši odborníci vám rádi pomohou s návrhem optimálního osvětlovacího řešení pro váš prostor. Využíváme moderní software a naše zkušenosti k vytvoření efektivního a esteticky příjemného osvětlení.

Montáže

Kromě návrhu a kompletace nabízíme také profesionální montáž osvětlovacích systémů přímo u vás. Naši montážníci zajistí, že vše bude správně nainstalováno a uvedeno do provozu, takže se můžete okamžitě těšit z nového osvětlení.

Na LED-Systémy.cz se snažíme poskytovat kompletní služby, které vám umožní realizovat vaše osvětlovací projekty bez stresu a s maximální efektivitou.

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. // // Ukázka noscript //